Публикации об элеваторном оборудовании

ЧИ ВАРТО РОЗРАХОВУВАТИ НА БІОПАЛИВО?
На сьогодні питання використання біопалива для зерносушарок є актуальним як ніколи. Причин є декілька. Звичайно, на першому місці стоїть питання вартості сушіння. Використання ж альтернативних джерел енергії дає змогу суттєво знизити затрати на зерносушіння. Яке ж обрати пальне для сушарки та як заощадити на інвестиції? Журнал «Пропозиція» в статті «Чи варто розраховувати на біопаливо?» піднімає ці питання.
Повний текст статті (1 мб)

Зерносушилка MEPU с твердотопливным котлом
В журнале «Все для Агропромышленного Комплекса» вышла статья, в которой рассказывается о зерносушильном комплексе работающего на альтернативном топливе, особенностях его эксплуатации, оборудование финской компании MEPU и экономической выгоде проекта.
Зерносушильный комплекс включает в себя: две стационарные циклические зерносушилки MEPU DCR 400, твердотопливный котел MEPU, зерноочиститель DAMAS, оборудование для транспортировки и хранения зерна AGI.
Полный текст статьи (2.7 мб)

Бізнес-план для елеватора
З чого почати будівництво власного елеватора фермеру? Чи рентабельно це? Які можливі витрати та вигоди від наявності власного обладнання на сушіння та зберігання зерна? Як правильно спланувати проект власного зерносховища? Відповіді на ці питання ви знайдете в газеті «Агромаркет» в статті "БІЗНЕС-ПЛАН ДЛЯ ЕЛЕВАТОРА". Матеріал підготовлений в партнерстві з «Міжнародною Фінансовою Корпорацією» (IFC) та канадською компанією AGI – партнерах ПП «САМПО» в Україні.
Повний текст статті (2.9 мб)

Економіка для елеватора
Журнал The Ukrainian Farmer взяв інтерв’ю у міжнародного експерта з технологій зберігання та доробки зерна Каспарса Паварса (Латвія), представника AGI – партнера ПП «САМПО» в Україні.
Каспарс поділився своїм досвідом в питаннях рентабельності фермерських елеваторів, розказав як зберігати зерно по 10 доларів за тонну, та які технології можуть мінімізувати витрати на зберігання.
Повний текст статті (1 мб)

Модульні зерносховища
Переваги власного зернозберігання знає кожен український фермер. Це і продаж продукції по максимальній ціні, і зниження витрат на послуги елеваторів, і економія часу у гарячу жнивну пору, і , в кінці кінців, власна незалежність. Варіанти побудови фермерських елеваторів є різні. Журнал «Пропозиція» в статті «Модульні зерносховища» розглядає найбільш фінансово доступний варіант (інвестиція від $15 на тону зберігання) власного елеватора для агровиробника.
Повний текст статті (1 мб)

Елеватор для кожного
В березневому випуску 2015 року газети «АГРОМАРКЕТ» вийшла стаття «Елеватор для кожного» з розрахунком 4-х варіантів облаштування власних зерносховищ українськими фермерами з детальним розрахунком інвестиційних витрат, економії на послугах сушки та зернозберігання на елеваторах, розрахунком окупності кожного проекту на прикладах реальних агрогосподарств.
Повний текст статті (0.3 мб)

Мобільні зерносушарки. Особливості використання
Чи можливо сушити зерно декільком господарствам у різних областях? Відповідь на це питання можна отримати зі статті «Мобільні зерносушарки. Особливості використання», журнал «Пропозиція». Матеріал підготовлений в партнерстві з «Міжнародною Фінансовою Корпорацією» (IFC) та канадською компанією AGI – партнерах ПП «САМПО» в Україні.
Повний текст статті (1.2 мб)